פרופ' גד ברקאי

מומחה למיילדות וגינקולוגיה

ברוכים הבאים לאתר  המרפאה של פרופ' גד ברקאי.

השימוש באתר ובשירותים המוצעים בו כפוף לקבלה מוחלטת של הסכם השימוש שלהלן ע"י המשתמש.

 

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי:

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל המומחה. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים בתחומי הרפואה והמשפט, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

בכל שאלה לגבי מקרה קונקרטי יש להתייעץ עם בעל המומחיות המתאימה, אשר יספק יעוץ רלבנטי לנסיבות ולנתונים הייחודים של המקרה העומד על הפרק.

בעת מקרה חירום רפואי אין להסתמך על עצה באתר, אלא יש לפנות לרופא או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים רבים, שיהוי בפניה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני.

אחריות:

המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. התכנים באתר אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי פרופ' ברקאי ו/או בעליו של האתר ו/או כלפי צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו.

הקישורים באתר לאתרי אינטרנט של צדי ג' הינם לנוחיות המשתמש בלבד ולשם המחשה בלבד. פרופ' ברקאי לא בדק את כל אתרי צד ג' אלה, אין לו שליטה עליהם ואין הוא אחראי לאתרים אלה או לתוכנם. לפיכך, אין בקישור הקיים באתר בכדי לאשר אתרים אלו, או בכדי לייצר מצג כלשהו לגביהם, או לגבי כל מידע, תוכנה, מוצרים או תכנים הנמצאים בהם.

 

כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו יעשה אם כן, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.